Berlín

Balancuje mezi tradicí a modernou. Právě pro své kontrasty a uvolněný charakter přitahuje umělce ze všech koutů světa. Berlín není město, je to životní styl. Vzrušující, kreativní a extravagantní. Takový je Berlín, takový je interiér inspirovaný touto německou metropolí.

Bytový styl BERLÍN

Inspirujte se!

Prostor plný možností se otevírá. Jen vstoupit. Jednotky Skyline jsou dostupné ve standardu Fit Out, do vybavení a nábytku tak můžete vtisknout svůj osobitý styl. Inspiraci přitom načerpáte v energii tří jedinečných evropských metropolí. Dýchají elegancí, pohodou i kreativitou.

Praha, Oslo, Berlín. Každé město je jiné, každé rezonuje v emocích, náladě a atmosféře. Je to pocitová záležitost, stejně jako bydlení. Vyberte si svůj styl, nechte se inspirovat vzorovými jednotkami Skyline. Nezaměnitelný design zhmotňuje vizi perfektního domova.

Maximální využití prostoru

Skyline nabízí celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk s typickou plochou od 22,6m2 do 48,7m2. Překvapením je i 12 rafinovaných kanceláří. Dokoupením kanceláře můžete snadno oddělit osobní a pracovní prostor. To umožňuje i sdílený coworking, dostupný pro všechny obyvatele Skyline. Vybraným jednotkám je přiřazen sklep přímo na patře či sklepní kóje v 1. PP. Prostory Skyline nabízí také parkovací stání pro automobily a pro motocykly.

zobrazit všechny jednotky

Standardy

Ubytovací jednotka ve standardu Fit out je dokončena pouze do finálních povrchů včetně sanity a obsahuje přípravné body pro kuchyni. S časnou koupí máte možnost vybrat si z několika dokončovacích standardů. Nábytek a vybavení interiéru jsou pak zcela v režii nového majitele, notnou dávku inspirace nabízí koncepty Skyline Praha, Oslo, Berlín. Každý interiér nese příběh svého majitele. Záleží na Vás, zda-li dáte přednost noblese Prahy, vyladěnému Oslu, nebo kreativnímu Berlínu.

Rádi Vám sdělíme více informací k jednotce

Vaše dotazy