Praha

Historické genius loci se v české metropoli zrcadlí v úchvatném mixu architektonických slohů. Mimořádná krása matky všech měst je dána i členitým terénem vltavské kotliny. Přirozená noblesa a elegance srdce Evropy se do interiéru propisuje v řemeslném provedení, hřejivých tónech a tradičních materiálech.

Bytový styl PRAHA

Inspirujte se!

Prostor plný možností se otevírá. Jen vstoupit. Jednotky Skyline jsou dostupné ve standardu Fit Out, do vybavení a nábytku tak můžete vtisknout svůj osobitý styl. Inspiraci přitom načerpáte v energii tří jedinečných evropských metropolí. Dýchají elegancí, pohodou i kreativitou.

Praha, Oslo, Berlín. Každé město je jiné, každé rezonuje v emocích, náladě a atmosféře. Je to pocitová záležitost, stejně jako bydlení. Vyberte si svůj styl, nechte se inspirovat vzorovými jednotkami Skyline. Nezaměnitelný design zhmotňuje vizi perfektního domova.

Maximální využití prostoru

Skyline nabízí celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk s typickou plochou od 22,6m2 do 48,7m2. Překvapením je i 12 rafinovaných kanceláří. Dokoupením kanceláře můžete snadno oddělit osobní a pracovní prostor. To umožňuje i sdílený coworking, dostupný pro všechny obyvatele Skyline. Vybraným jednotkám je přiřazen sklep přímo na patře či sklepní kóje v 1. PP. Prostory Skyline nabízí také parkovací stání pro automobily a pro motocykly.

zobrazit všechny jednotky

Standardy

Ubytovací jednotka ve standardu Fit out je dokončena pouze do finálních povrchů včetně sanity a obsahuje přípravné body pro kuchyni. S časnou koupí máte možnost vybrat si z několika dokončovacích standardů. Nábytek a vybavení interiéru jsou pak zcela v režii nového majitele, notnou dávku inspirace nabízí koncepty Skyline Praha, Oslo, Berlín. Každý interiér nese příběh svého majitele. Záleží na Vás, zda-li dáte přednost noblese Prahy, vyladěnému Oslu, nebo kreativnímu Berlínu.

Rádi Vám sdělíme více informací k jednotce

Vaše dotazy